,

Postaw na Milion

Postaw na Milion - Aby wygrać główną nagrodę, która wynosi 1 000 000 zł, gracz musi odpowiedzieć poprawnie na 8 pytań. Każde z nich ma limit czasu 60 sekund.
Gra odbywa się na pulpicie z czterema zapadniami. Każdej z nich przypisana jest jedna możliwa odpowiedź. Uczestnicy wybierają właściwą odpowiedź, umieszczając pieniądze na wybranej przez siebie zapadni. Jeżeli nie są pewni odpowiedzi, mogą rozdzielać pieniądze na kilka zapadni pamiętając, że zawsze jedna zapadnia musi pozostać pusta.
W pytaniach od 1 do 4 aktywne są wszystkie cztery zapadnie a uczestnicy mają cztery odpowiedzi do wyboru. W pytaniach od 5 do 7 aktywne są trzy zapadnie a uczestnicy wybierają właściwą odpowiedź z trzech możliwych. W 8. pytaniu pozostają aktywne tylko dwie zapadnie a uczestnicy obstawiają całą kwotę na jedną z nich, drugą pozostawiając pustą. Jeśli gracze obstawili właściwą zapadnię, pozostanie ona zamknięta. Jeśli złą, zapadnia otworzy się, a znajdujące się na niej pieniądze przepadną. Dodatkowe bonusowe 9 pytanie daje możliwość podwojenia kwoty, obstawiając całą kwotę. Jeśli gracze obstawili właściwą zapadnię, pozostanie ona zamknięta wygrana kwota zostanie podwojona. Jeśli złą, zapadnia otworzy się, a znajdujące się na niej pieniądze przepadną.

Wyślij test